Для захисту нових автомобілів ми пропонуємо комплексні рішення. Нижче опишемо найпопулярніші серед наших клієнтів, котрі оправдовують себе вже багато років (працюємо з ними з 2014 року!!) Ми зрадістю проконсультуємо та підберемо для Вас найоптимальніший варіант комплексу пишіть та телефонуйте.

Що ж може включати в себе детейлінг комплекс «Захист Нового авто» :

1. Перш за все потрібно зробити розконсервацію автомобіля. Спитаєте для Чого ??? Все дуже просто всі автомобілі з заводу покриваються простими захисними покриттями для того, щоб забезпечити доставку авто з конвеєру до автосалону. Це зазвичай жирна плівка, котра поступово змивається, також ще часто бувають тимчасові плівки. Отже ми робимо глибоку очиску кузова авто для того, щоб позбутись цієї плівки та забезпечити максимальну адгезію для захисного покриття !

2. Оцінюємо лакофарбове покриття авто для того, щоб визначити чи потрібне корегуюче полірування. Зазвичай всі автомобілі в салоні протираються «ганчірками» від порохів, проходять швидкі мийки перед здачею клієнту, царапаються на задніх дворах автосалонів через дуже тісні відстані між автомобілями. Саме від цього залежить будемо полірувати авто чи ні (в 90% робимо легке полірування без втручання в товщину лфп, цим додаємо ще більшого блиску)

3. Обираємо захисне покриття для кузова : - Рідке Скло (твердість H7 12-18 місяців) - Нанокераміка (твердість Н8 24-36 місяців) - Нанокераміка (твердість Н9 до 5 років) - Віск - найпростіший захист від бруду

4. Захист вікон на вибір: - Нанокераміка для вікон (до 12 місяців) - Антидощ (3-6 місяців)

5. Захист салону за Вашим побажанням: - захист шкіри на 12 місяців - захист пластику - захист декоративних панелей - ЗАХИСНЕ СКЛО для мультимедійних екранів

Додатково для Вашого авто ще пропонуємо :

- Антигравійна плівка на всі зони ризику (щоб захистити авто на трасі від камінців)

- Нанокераміка жаростійка для дисків (щоб завжди виглядали, як нові та були дуже легкі в догляді)

- Захисна плівка на пройоми/пороги авто

Пишіть або телефонуйте прямо зараз!

Звертайтесь до професіоналів - не економте на важливому ⠀ 067 600 00 51 WhatsApp/Telegram/Viber

м.Львів, вул.Зелена 253